cialis-header
cialis-header

Cialis İle Heyecanı Zirvede Yaşayın!

Cialis, diğer hapların aksine 36 saat kuvvetli etkisini devam ettiren, tamamen bitkisel içerikli, ereksiyona yardımcı bir ilaçtır.  İçeriğinde bulunan Tadalafil maddesi, erken boşalma, ereksiyon olamama gibi problemi ortadan kaldırır.

Uzun süreli etkisi sayesinde, her seferinde birbirinden keyifli saatler ve dilediğiniz kadar fantezi ile tadına doyamayacağınız zevkler yaşarsınız.

Cialis nedir? : İçerdiği bitkisel karışım sayesinde, gecelerinizi ve özel anlarınızı kabus olmaktan çıkaran, yan etkiye sahip olmayan bu ilacı ( kullanmadan önce doktorunuza danışın), gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tadalafil etkenine karşı alerjisi olanlar ile kalp problemi yaşayan, kalp sebebiyle göğüs ağrısına sahip olanlar bu ilacı kullanmamalıdır.

Cialis Türkiye yetkili satıcısı, internet üzerinden de sipariş imkanı sağlamaktadır. Genelde eczaneden alma konusunda çekimser kalan kişiler için internet üzerinden sipariş çok sevindiricidir.

Cialis kullanımı, daha çok erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) alanında olmaktadır. Son yıllarda tıbbi olarak yapılan araştırmalar göstermiştir ki, erkeklerin % 70’ inde görülen prostat büyümesinin tedavisinde de etkili olduğu görülmüştür.

Genelde 20 mg’ lık ve 5 mg’ lık tabletler şeklinde kullanılmaktadır. 20 mg’ lık kullanım iktidarsızlık tedavisinde tercih edilir. Cinsel ilişki esnasında Cialis etkilerini görmek ve o anı dorukta yaşamak için ise cinsel ilişkiden 30 veya 45 dakika önce alınması tavsiye edilir.

Cinsel aktivite sırasında ortaya çıkan baş dönmesi, baş ağrısı, uyuşma, göğüs ağrısı, karıncalanma vs etkiler görüldüğünde hemen acil tıbbi destek alınmalıdır.

, , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.cialistadalafil.biz.tr